453

ilość wpłat

1,000.00 zł

największa

10.00 zł

ostatnia

16,655.49 zł

łącznie

Media reżimu ukradły wspólne dobro jakim były media publiczne i zawłaszczyły sobie prawo przekazu. Chcemy z Tobą budować prawdziwie propolskie media.

Jesteś tu anonimowo!

lub , aby wysyłane przez Ciebie wiadomości nie były anonimowe!

Będąc zalogowanym Twój login jest linkiem do Twojego profilu na Tipeo, przez co zwiększasz swoją popularność, a także szanse na wpłaty u Ciebie!

Płatności jednorazowe
Płatności cykliczne

Kwota (min. 10 PLN)

Wysyłasz twórcy: --- PLN netto
--- PLN netto / --- PLN brutto, wynagrodzenie zostanie pomniejszone o prowizję serwisu

Dokonanie płatności wiąże się z automatyczną realizacją usługi cyfrowej realizowanej na odległość, przez co prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje. Dokonując płatności potwierdzasz akceptację regulaminu.

Ostatnie

9.33 zł
tydzień temu
Witam pana Jabłonowskiego dużo moj tata pana oglada ale chcialbym pana zapytac czy zachowanie przy rodzinie gadajac rozne dziwne rzeczy przy rodzinie itd robiac wstyd pana szanuje nic do tego nie mam kazdy ma swoje zdanie tylko poprostu chcialbym zapytac jak pan to widzi skoro pana oglada i narobil wstydu i gadal od rzeczy nie watpie ze pan nie ma racji bo ma pan bardzo duzo z tym wszystkim zgadzam sie jak najabrdziej tylko chodzi o zachowanie chrzciny to nie powinno sie tak robic jak pan uwaza?
5.70 zł
tydzień temu
Brawooo
47.85 zł
tydzień temu
Dziękuję za pracę