Autor programu PituPitu, Cotygodniowej Dawki Złych Wiadomości.oraz kilku innych projektów.

O mnie

Elo.

W styczniu 1998 roku postawiłem moją pierwszą stronę internetową mającą dostarczać informacje dotyczące polityki i gospodarki.
W 2001 brałem udział w sukcesie blog.pl, pierwszej platformy social media w Polsce. Witryna ta odniosła ogromny sukces, nie wziąłem za swój pracę ani złotówki.

Od roku 2000 do roku 2006, prowadziłem portal kultura.org.pl, który jak sądzę zacznie znów działać w tym roku, który był największym projektem tego typu w polskim Internecie, też robiłem to za free, w imię web 1.0.

Od 2009 roku, aż do 2015 prowadziłem, bez potrzeby sięgania po finansowanie, profil Pitu Pitu na Facebooku, który bił rekordy oglądalności przebijając w zestawieniach polskie konta komercyjne, w które korporacje pchały nielichy pieniądz.

Obecnie tworze polityko.pl i mając na uwadze moje doświadczenia, potrzebuje Twojego wsparcia:

Konto: 06 1140 2004 0000 3602 7711 5866
z dopiskiem Darowizna dla Rafała

PayPal: http://paypal.me/politykopl

Tipeo: https://tipeo.pl/pitupitu/

W przeciągu ostatnich dwóch lat, kiedy Pitu Pitu, przeistoczyło się w program wideo, zgromadziło widownie zbliżającą się powoli do 100k widzów, po części szanujących ten program, w jakiejś mierze, nienawidzących go serdecznie. Nie wiem czy uda się odtworzyć ten zasięg, ale Pitu Pitu nigdy nie opierało się ono na ilości, lecz jakości odbiorców.

Pitu Pitu nie zniknie, jednak w związku z tym, że straciło sponsora, potrzebuje wsparcia. Miło będzie, jeśli podobało Ci się to co robię, wpłacisz symboliczną sumę za każdy razem kiedy znów dostarczy Ci radości, oczywiście możesz też ustawić stały miesięczny przelew na bańkę dolarów, ale nie szalejmy, bo skończy się to zakupem jachtu dalekomorskiego, i odpłynięciem Pitu Pitu w siną dal.

Stałe sumy pozwolą odtworzyć klasyczny sznyt wizualny tej audycji, oraz dalszy rozwój projektu.

Już dziś wiem, że są spore szanse na program o gospodarce i geopolityce, prowadzony przez InspirAzja i parę innych projektów w ramach stajni Pitu Pitu. Zrobimy to i bez wsparcia, ale ułatwi nam ono działanie.

Tylko tyle z mojej strony,

Rafał Otoka-Frąckiewicz